Treść główna

O nas

Kwiaciarnia Flora deco Art działa prężnie na rynku florystycznym we Wrocławiu od roku 1995.

W roku 2010 utworzyliśmy grupę Flora Group, w obrębie której powstały specjalizacje: kwiaciarnia stacjonarna Flora deco Art, kwiaciarnia internetowa i dostawa kwiatów Flora Online oraz florystyka ślubna Flora Wedding.

Flora Group współpracuje z siecią kwiaciarni EuroFlorist Sp. z o.o., która zrzesza najlepsze kwiaciarnie na całym świecie. Dzięki tej współpracy oferujemy Państwu możliwość dostawy kwiatów na terenie całego świata. Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres. Jako doświadczona kwiaciarnia gwarantujemy Państwu dostawę zawsze świeżych kwiatów.

Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia były realizowane rzetelnie, zawsze na czas i zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kwiaty cięte, bukiety kwiatów, rośliny doniczkowe.

Zajmujemy się również przygotowaniem kompozycji na eventy, konferencje, sale bankietowe. Aranżujemy wnętrza i pomieszczenia biurowe roślinami doniczkowymi, dopasowujemy donice duże i małe, plastikowe i ceramiczne. Dbamy o Państwa wizerunek. Dostarczamy świeże kwiaty cięte do Państwa biur, bukiety kwiatów oraz kosze podarunkowe dla Państwa pracowników oraz klientów.

Kolejna nasza specjalizacja to florystyka ślubna Flora Wedding: bukiety ślubne, dekoracje samochodów, dekoracje sal i kościołów. W tym zakresie mamy wyspecjalizowanych florystów, którzy zdobyte umiejętności, doświadczenie, wyczucie i talent przekładają na realizowane dla Państwa zlecenia.

Jesteśmy z Państwem również w ciężkich chwilach. Wykonujemy wieńce pogrzebowe, wiązanki, dekoracje trumien oraz urn i wedle życzenia dostarczamy kompozycje pod wskazany adres, do kościoła, kaplicy lub bezpośrednio na cmentarz. Wiemy, jak ważne jest, by w tak istotnym dla Państwa czasie dostawa przebiegała dyskretnie i szybko. Wybieramy kwiaty najwyższej jakości, układamy w eleganckie, zgrane kolorystycznie kompozycje. Na Państwa życzenie drukujemy szarfy z dedykowanym napisem. Chętnie służymy poradą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.floraonline.pl. Realizujemy również indywidualne zlecenia. W tym celu prosimy o kontakt:
Tel. +48 605 069 309, +48 880 245 403 lub e-mail: info@floraonline.pl

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Flora Group

Powrót na górę strony