Treść główna

Koszty dostawy

 1. Koszt dostawy wynosi 19 zł.
 2. Koszty dostawy mogą jednak wzrosnąć w przypadku zamówienia złożonego do miejscowości trudno dostępnej lub znacznie oddalonej od miasta powiatowego.
 3. Koszt dostawy kwiatów zagranicę jest zróżnicowany i zostaje określony po wyborze kraju, wybierając konkretny bukiet.

Warunki dostawy

 1. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wyjątek stanowią dni świąteczne i ustawowo wolne od pracy. Wówczas zamówienie może zostać przyjęte z opóźnieniem.
 2. Aby zamówienie na terenie Polski zostało zrealizowane tego samego dnia, zamówienie musi zostać złożone najpóźniej do godz. 14:00 dnia dostawy. Aby zrealizować dostarczenie kwiatów w sobotę lub niedzielę należy złożyć zamówienie najpóźniej w sobotę do godz. 12:00, ewentualnie później, składając zamówienie telefonicznie na nr tel. +48 880 245 403 lub  mailowo: info@floraonline.pl , otrzymując potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Nr tel. do dostawcy: tel. +48 605 069 309
 3. W dużych miejscowościach kwiaty doręczamy nawet w 2 godziny od momentu złożenia zamówienia.
 4. Zamówienia dostawy zagranicą realizowane są w ciągu 24 godzin w dni powszednie. W niedzielę zagranicą kwiaty nie są dostarczane.
 5. W dni świąteczne oraz ustawowo wolne od pracy nie realizujemy zamówień, chyba, że składający zamówienie uzgodni takie zamówienie z kwiaciarnią Flora deco Art wcześniej. Zamówienie musi zostać potwierdzone mailowo: info@floraonline.pl. Zaleca się składać zamówienia wcześniej oraz wybierać jako dzień realizacji dzień przed lub dzień po ustawowo wolnym dniu.
 6. Wieńce pogrzebowe oraz kosze kwiatów wymagają złożenia zamówienia dnia poprzedzającego dzień dostawy do godz. 18:00 w dzień powszedni oraz do godz. 12:00 w sobotę (wówczas z możliwością realizacji w poniedziałek). W takich przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny na nr tel. +48 880 245 403 lub mailowy: info@floraonline.pl, składając zamówienie indywidualnie. Dołożymy wszelkich starań, by realizacja takiego zamówienia była możliwa.
 7. Kwiaty dostarczane są w wybranych przez Państwa zakresach godzinnych lub o konkretnej godzinie, jeśli taka zostanie określona i wpisana w polu „uwagi”, podczas składania zamówienia.
 8. Dostawa kwiatów w następujące dni: Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Wigilia może nastąpić z lekkim opóźnieniem ze względu na dużą ilość zamówień przyjmowanych i realizowanych w tych dniach.
 9. W przypadku dostawy kwiatów do większych instytucji, typu hotel, szpital, wojsko, korporacja, gdzie dostęp osób z zewnątrz jest ograniczony, prosimy o podanie numeru komórkowego do odbiorcy. W przeciwnym razie kwiaty zostawiamy w recepcji.
 10. Jeżeli odbiorca nie będzie dostępny pod wskazanym adresem, Flora Online zastrzega sobie prawo do zostawienia karteczki z namiarem do kwiaciarni, gdzie kwiaty będą czekały do odbioru 2 dni od dnia dostawy. Jeśli nikt się po kwiaty nie zgłosi zlecenie zostaje uznane jako zrealizowane.
 11. Do każdego bukietu dołączany jest bilecik, na którym Zamawiający może umieścić swoje życzenia bądź inny tekst. Zaleca się podpisanie treści bilecika, w przeciwnym razie Flora Online nie będzie udzielała informacji Odbiorcy o Zamawiającym.
 12. Błędnie podany numer kontaktowy, adres lub nieobecność Odbiorcy nie jest podstawą do reklamacji składanego zamówienia. Flora Online nie ponosi za to odpowiedzialności.
 13. Podczas wręczania kwiatów Odbiorca proszony jest o złożenie podpisu celem potwierdzenia przyjęcia kwiatów. Rezygnacja z przyjęcia kwiatów jest również potwierdzana pisemnie. Takie zlecenia uważa się za zrealizowane.
Powrót na górę strony