Nagłówek strony

Kwiaciarnia internetowa Flora DecoArt

Treść główna

Zbliża się okazja, potrzebujesz bukiet kwiatów, jak wybrać odpowiedni?

Pierwsza randka, spotkanie z koleżanką na kawie, rocznica, urodziny, czy zaproszenie na obiad do przyjaciół? Tyle okazji i każda z nich odpowiednia do podarowania kwiatów. Nie tylko kobiety uwielbiają otrzymywać kwiaty, ale i mężczyźni i dzieci. Od wczesnych lat dzieciństwa rozkoszujemy się zapachem natury i podziwiamy bogactwo ich kolorów. Tradycja darowania kwiatów sięga czasów średniowiecza, kiedy to wręczano kwiaty chcąc wyrazić sympatię.

Kwiaty sprawiają przyjemność, ale i pomagają niewerbalnie przekazać słowa, m.in.:

 • Gustowny mini bukiecik mówiący: "dziękuję", "cieszę się, że jesteś", "miłego dnia", podarowany często i bez szczególnej okazji
 • Pokaźny bukiet nasycony emocjami: "kocham Cię", "przepraszam", "jestem bardzo wdzięczny"

Wybierając kwiaty zaleca się kierować gustem osoby, której chcemy je wręczyć, by sprawić jej radość i dać odczuć, że zwracamy uwagę na jej upodobania. Nawet, jeśli z okazji walentynek wręcza się róże i inne kwiaty czerwone, a ukochana przez Ciebie osoba uwielbia kwiaty białe lub w pastelowych kolorach, podążaj za jej upodobaniami.

Jeśli nie jesteś tego pewien, zadzwoń do nas, a chętnie podpowiemy Ci, jakie kwiaty wybrać, zadając kilka pomocniczych pytań. Poniżej mała podpowiedź:

 • Zamówienie

  Złóż zamówienie do godz. 12:00, a my dostarczymy kwiaty jeszcze dziś!

 • Dostawa

  Dostawa kwiatów w Polsce za jedyne 19 zł

 • Płatność

  Wygodne i szybkie formy płatności